חשמלאי בלוד

חשמלאי בלוד וטיפול בתקלות החשמל

כמעט כל פריט משמעותי בבית זקוק לחשמל. הטלוויזיה, המחשב, המקרר, המזגן וגם מכונת הקפה או המיקרוגל שמחמם את ארוחת הערב שלנו. הבעיה היא שמפעם לפעם תקלות מתרחשות. הפסקת חשמל בלתי צפויה, קצר חשמלי או שקעים שגורמים לקצר בלי סיבה הנגלית אל העין. לפני שאתם מזמינים חשמלאי בלוד רק חשוב שתכירו את התקלות האפשריות ואת המצבים שבהם הוא יוכל לעזור לכם באמת.

 

חשמלאי בלוד בעקבות ריח שרוף

שקע שמריח לא טוב, בוודאי אם הוא מריח שרוף, הוא שקע שחשוב מאוד לבדוק. עד לרגע שבו תבחרו חשמלאי בלוד שיגיע לבחון את הבעיה ולהציע פתרון, מומלץ להתרחק מהשקע ולהימנע מהשימוש בו. גם אם אתם בדרך כלל טכנאים לא רעים בכלל שמצליחים לאלתר פתרונות לבד במצבים שונים בבית, זה ממש לא המצב שבו רצוי לאלתר. תקלות לא ברורות בשקע החשמלי עשויות לעלות ביוקר, ואנחנו דווקא לא מתכוונים לעלות הנזקים. חשמלאי בלוד יזהה את מקור הבעיה ואת הדרך הנכונה לפתור אותה בקלות וביעילות, הרבה לפני שמישהו יתחשמל וגם לפני ששימוש לקוי בשקע יוביל לדליקה בבית.

 

חשמלאי בלוד בגלל קצר חשמלי

כולנו מכירים את המצב הזה שבו החשמל נופל, לפתע, בלי סיבה אמיתית. לשכנים יש חשמל וגם בחדר המדרגות, אבל הדירה שלנו חשוכה. חיטוט מהיר בארון החשמל מגלה לנו שהמתג בסך הכל נפל, אבל בתוך זמן זה פשוט יקרה שוב. יש לא מעט סיבות אפשריות לכך, משקע תקול, דרך מוצר חשמלי שיוצר קצר ועד לבעיה בארון החשמל עצמו. חשמלאי בלוד הוא זה שיידע לזהות מה בדיוק קרה כאן וחשוב מכך, הוא גם יידע לזהות פתרון נכון ומדויק כדי שתוכלו לחזור לשגרה. בלי הפסקות חשמל מפתיעות ובלי נפילות מתח. חברת Leon Electric מנוסה בתקלות חשמל פשוטות ומורכבות, ועם ידע, מקצועיות וכל הכלים הדרושים – הפתרון נמצא במרחק נגיעה.

 

חשמלאי בלוד גם ללא תקלה

בהחלט ייתכן שהכל תקין, אבל איש לא בדק את לוחות החשמל או את הארון מאז שעברתם דירה. רגע לפני שהחורף מגיע (ואיתו הצורך בהסקה ובהפעלת דוד החשמל), או לפני שהקיץ מגיע ואתו הצורך העז במזגן חזק במיוחד, מומלץ לבחור חשמלאי בלוד שיגיע לביקור. הוא יוכל לערוך סיור קצר בשטח, לבדוק את השקעים ובעיקר לוודא שארון החשמל תקין ואין כל תקלה שעשויה להוביל להפסקת חשמל בימים הקרים או הלוהטים ביותר בלוח השנה. חברת Leon Electric, עם צוות עתיר ניסיון ומומחיות בטיפול בתקלות חשמל ובביצוע עבודות חשמל בכלל, מציעה לכם מגוון רחב של שירותים – מטיפול בתקלות, דרך ביצוע תחזוקה שוטפת ועד לתכנון שקעים ונקודות חשמל. כך תוכלו ליהנות מכל המוצרים החשמליים שיש לכם בבית בלי הפתעות והפרעות

 

שינוי גודל גופנים
ניגודיות