אודות

חשמלאי מקצועי

טיפול בתקלות, בדיקות תקינות והזזת שקעים באופן מקצועי וללא פשרות

בדיקת לוח חשמל

בדיקות שגרתיות ללוח החשמל יבטיחו תקינות מלאה וימנעו תקלות בעתיד

מחירים נוחים

שירות אישי ומקצועי של חשמלאי מיומן ומנוסה – במחירים נוחים מאוד

זמינות גבוהה

תקלות חשמל מחייבות מענה מידי וטיפול מקצועי של חשמלאי מנוסה

40 שנות ניסיון

עם ותק של למעלה מ-4 עשורים תוכלו ליהנות משירות מקצועי ומדויק

בטיחות אישית ושגרה תקינה

חברת Leon Electric פועלת במטרה להבטיח את השילוב המדויק והנחוץ בין בטיחות אישית בבית לבין שגרה תקינה, ללא תקלות וללא סכנות שעשויות לנבוע מליקויים במערכת החשמל. החברה הוקמה על ידי לאון, חשמלאי מקצועי עם למעלה מ-40 שנות ניסיון במתן שירות ללקוחות פרטיים ועסקיים כאחד. הניסיון הרב והמקצועיות הבלתי-מתפשרת הם שמבטיחים כי השירות שתקבלו הוא שירות ברמה הגבוהה ביותר. כל תקלה נבחנת בקפידה כדי לאתר מה גרם לה וכדי לקבוע את הפתרון המהיר והטוב ביותר. כל בדיקת תקינות מתבצעת בזהירות רבה כדי להבטיח מינימום תקלות.

כשאתם מזמינים חשמלאי ותיק אתם נהנים מניסיון עשיר ומידע מקצועי שאין לו תחליף. כך אתם יכולים להיות רגועים כשאתם עורכים בדיקה שגרתית לקראת החורף המתקרב, או כשאתם מזעיקים חשמלאי לאיתור תקלות בלוח החשמל. כל תקלה קטנה עשויה להפוך לבעיה גדולה ללא טיפול מדויק ונכון, וכדי להימנע מהסכנות הנלוות להפרעות בחשמל מומלץ להזמין חשמלאי מקצועי בהקדם האפשרי. חברת Leon Electric שמה את הדגש על שירות איכותי ועל פתרונות יצירתיים ומדויקים לטובתכם ולמענכם. זוהי הדרך הטובה ביותר להבטיח שתוכלו להמשיך ליהנות משגרת יומכם, ללא הפרעות בחשמל וללא סכנות כמו התחשמלות או התלקחות.

צרו איתנו קשר עוד היום

אם שקע חשמלי מקצר, אם אתם מריחים ריחות משונים מכיוון לוח החשמל או אם אתם רוצים לוודא שלא יהיו לכם הפתעות לא נעימות בעונה הקרה – הזמינו עוד היום חשמלאי מקצועי, מיומן ומנוסה.

תקלות חשמל מחייבות רק גורם מקצועי שיוכל לאתר את התקלה מהר ככל האפשר, ולפתור אותה ביעילות. כל ניסיון לעשות את זה בעצמכם וכל גורם שאיננו מיומן דיו עשויים להסב יותר נזק מאשר תועלת. יש נושאים שבהם אנחנו לא לוקחים סיכונים, ובטיחות בחשמל נמצאת בראש הרשימה הזו. אל תהססו, ואל תנסו להתמודד עם התקלה לבד. לאון החשמלאי יגיע אליכם הביתה בזמן נוח עבורכם, לבדיקת התקלה או לוח החשמל, ולטיפול בכל בעיה בבית. עם שירות אישי, תשומת לב לפרטים הקטנים ודאגה לבטיחות האישית שלכם, אתם יכולים להיות בטוחים שאתם מפקידים את האחריות על תקינות המערכת בידיים הטובות והמקצועיות ביותר שיש.

מלאו את הפרטים ונחזור אליכם בהקדם


להזמנת חשמלאי מקצועי חייגו:   054-793-9741

שינוי גודל גופנים
ניגודיות